خرید بک لینک

مدل سفره عقد
اخبار بانک و بیمه
خرید بک لینک ارزان
انجام پروژه متلب
تور تایلند
موفقیت واقعی چیست
موفقیت واقعی چیست
نوشته شده توسط موفقیت در ساعت 3:01

 موفقیت چیست؟


موفقیت برای هر فرد شامل مواردی گوناگون است. در این قسمت به چند نشانه از موفقیت اشاره  شده است:

موفقیت واقعی بستن در اتاق کارتان در پایان روز است، همراه با لبخندی حاکی از رضایتی لذت  بخش که چهره ی شما را فرا گرفته است. این حالت یعنی شما کار خود را خوب انجام داده اید و افرادی که در ارتباط با شما بوده اند تجربه ای مثبت داشته اند.

موفقیت واقعی یعنی انتظار رسیدن به خانه و دیدن افرادی که دوستشان دارید، این حالت نشان می  دهد که شما آزادانه احساس و فکر خود را با افرادی که دوستشان دارید و به آنها علاقه مندید تقسیم می کنید. موفقیت یعنی مورد علاقه و عشق افرادی باشید که دوستشان دارید.

موفقیت واقعی یعنی پرداخت صورت حساب ها و این که می دانید پول کافی برای پرداخت آنها در  این ماه و ماه آینده دارید؛ یعنی دانستن این که شما ارزیابی های لازم را انجام داده اید تا اطمینان یابید امنیت مالی خانواده ی شما در صورت مرگ تان تضمین است.

موفقیت یعنی بدانید کجا بچرخید در حالی که به نظر می رسد جایی برای چرخیدن وجود ندارد.  داشتن زندگی معنوی، مشابه غذا خوردن و نوشیدن است. و این حالت لازم است!

موفقیت واقعی یعنی داشتن علایق و سرگرمی هایی برای فراخواندن خودتان یعنی چیزهایی که  شما انجام و دوباره ی آن را پیش بینی می کنید. داشتن علایق و سرگرمی احساس آرامش و لذت به شما می دهد.

ادامه مطلب را از اینجا بخوانید


:: موضوعات مرتبط: <-CategoryName->

:: برچسب‌ها: موفقیت, موفقیت واقعی, هدف,